Muayenehane

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan ile İletişim İçin GSM: +90 533 646 13 47
Değerli Hastalarım, telefonumdan istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Açamazsam, dönemezsem ve/veya acil bir durumda lütfen aşağıdaki telefonlardan asistanımı arayın yada mesaj gönderin. Size mutlaka dönerim.

Çalışma Günlerim: SALI- PERŞEMBE – PAZAR günleridir.

1 ay önce cumartesi günleri Nişantaşı trafik açısından tam bir cehennem olduğu için Pazar günleri çalışmaya karar verdim 🙂 Diğer günler boş duruyorum zannetmeyin ameliyat yapıyorum. Kocaman Sevgiler 🙂 🙂

Muayenehane Adresi

Teşvikiye Mah. Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. Melek Apt. 37/3-4 Teşvikiye/İstanbul

Muayenehane Telefonları
Tel.: +90 212 296 65 33
GSM.: +90 552 296 65 33
Fax.: +90 212 296 65 34

e-Posta Adresi:
suleyman@suleymanakhan.com
akhan93@hotmail.com

[RoyalSlider Error] No post attachments found.

 

Nasıl Gelebilirsiniz ?

Nişantaşı/Teşvikiye trafiğini bilenler için aslından en önemli soru bu sanırım. Önce iyi haber muayenehanemin yanında 24 saat açık otopark bulunuyor. Muayenehaneme 3 farklı yolu izleyerek gelebilirsiniz:

  1. Beşiktaş/Maçka Üzerinden: En ideal geliş yolu (en azından bunca yıldan sonra benim anlayabildiğim). Beşiktaş’tan Akaretler istikametinde ilerleyerek Maçka’ya ulaşmak ve buradan Teşvikiye caddesinde Cami’nin ve House Cafe’nin yanından aşağı inerek muayenehaneye ulaşmaktır. Cumartesi günleri özellikle Maçka/Teşvikiye Caddelerinde trafik yoğun olabiliyor, dikkat etmek gerekiyor. Çok yoğun olduğunda ideal olan bulunabilen bir yere arabayı park etmek ve yürümek. Zira örneğin House Cafe’nin yanından yol yürüyerek sadece 5 dak. sürüyor.
  2. Valikonağı Cad./Amerikan Hastanesi İstikametinden: Vali Konağı cad.’den Amerikan Hastanesine gider gibi ilerleyin. Hastaneye çıkan yola, sağa sapın ve dümdüz devam edin, Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. varacaksınız. Şayet Vali Konağı Cad. ve Rumeli Cad.’nin kesişme noktasındaki (Yargıcı’nın olduğu dört yol ağzı) trafiği atlatabilirseniz oldukça rahat ve trafik olmayan bir yoldur.
  3. Fulya’dan Geliş: Fulya’dan geliş genelde problemli olmaktadır. Özellikle cumartesi günleri Beşiktaş Pazarı için gelenlerin arabaları ve kamyonlar yol kenarında park ediyorlar. Fulya’dan Nişantaşı /Teşvikiye oklarını izleyerek ilerlediğinizde Topağacı/Ihlamur Sok.’a çıkan dik yokuştan ilerleyip, meydandan sola dönüp sonra tekrar sağa dönerek Av.Süreyya Ağaoğlu Sok. ulaşabilirsiniz. Aslında bu yol kısa olmasına rağmen sıklıkla dik yokuşta trafiğin tıkanması problem oluyor. Ama akşamları nispeten trafik azaldığında rahatlıkla kullanılabilir.

[maplist locationstoshow=”7950″ geoenabled=”true” hidecategoriesonitems=”true” hidesort=”true” hideviewdetailbuttons=”true” expandsingleresult=”true” categoriesmultiselect=”false” streetview=”false” startlatlong=”41.050704,28.997781000000032″ defaultzoom=”14″ selectedzoomlevel=”14″ hidesearch=”true” hidefilter=”true” locationsperpage=”3″]

20 Temmuz 2012 tarihinde Süleyman Engin Akhan tarafından yayınlanmış ve 15 Ağustos 2021 tarihinde de son güncelleme yapılmıştır.