TJOD İstanbul Şubesi Kursu Ocak 2008

4
0

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği

Kadın Cinsel Fonksiyonlarına Jinekolojik Yaklaşım Kursu

Bilimsel Koordinatörler:

Prof.Dr.Sezai Şahmay – Doç.Dr.Süleyman Engin Akhan

Ocak 2008 – Harbiye Askeri Müze

1. TJOD İstanbul Şubesi Kadın Cinsel Fonksiyon Bozukluklarına Jinekolojik Yaklaşım Kursu. I.Panel:Kadında Cinsel Fonksiyonlar Yönünden Temel Anatomi, Fizyoloji ve Nöroendokrinoloji konulu oturum. Oturum Başkanlığı. Harbiye Askeri Müze. 05/01/2008 İstanbul.
2.TJOD İstanbul Şubesi Kadın Cinsel Fonksiyon Bozukluklarına Jinekolojik Yaklaşım Kursu. IV.Panel: Farklı Yönleriyle Kadında Cinsel Fonksiyon Bozukluğuna Neden Olan Jinekolojik ve Obstetrik Problemler –II- oturumu.Oturum Başkanlığı. Harbiye Askeri Müze. 05/01/2008 İstanbul.

3. Dr.S.Akhan. “Disparonia ve Vulvar vestibulitis sendromunda tanı, fizyopatoloji ve tedavi” başlıklı konuşma. TJOD İstanbul Şubesi Kadın Cinsel Fonksiyon Bozukluklarına Jinekolojik Yaklaşım Kursu. Harbiye Askeri Müze. 05/01/2008 İstanbul.

Dr.S.Akhan tarafından yapılan sunuya ait slaytları izlemek için aşağıdaki linke “tık”layın: http://www.youtube.com/watch?v=sZBMGBBFSWQ

20 Temmuz 2012 tarihinde Süleyman Engin Akhan tarafından yayınlanmış ve 20 Temmuz 2012 tarihinde de son güncelleme yapılmıştır.

Bir cevap yazın