Doğum Kontrol Hapları ve Kanser

15

Doğum Kontrol Hapları ve Siz…

Günaydın;

İyi pazarlar. Önce Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerine ve kongreyi düzenleyip beni davet eden organizasyon komitesine teşekkür ederek söze başlamam gerek.

Bu konuşmamın canlı kaydını sizlerle paylaşacağım. İlk olarak kendi merkezimizden yayın yaptık. 3 yıl sonunda geldiğimiz nokta kendi yayınımızı kendimiz yapabiliyor olmamız.

Aşağıda doğum kontrol hapları hakkında yaptığım konuşmanın canlı yayın kaydını bulacaksınız. Konu ile ilgili yazdığım makaleye bu sayfadan veya benim internet sitemden ulaşabilirsiniz (https://suleymanakhan.com/dogum-kontrol-haplari-kanser-yapar-mi-dogum-kontrol-haplari-ve-kanser-iliskisi/)

Facebook Sayfamı izleyen sizlerin “Yazı yazdınız ama canlı yayını paylaşmadınız” uyarıları için teşekkür ederim.

Konuşmamda doğum kontrol hapları kısırlık yapar mı? Kanser özellikle meme kanseri yapar mı? Risk nedir? Kanserlerden korur mu? Damar tıkanıklığı yapıyor mu? Genç kızlar doğum kontrol hapı kullanırken nelere dikkat etmeli? sorularının cevaplarını bilimsel alt yapı çerçevesinde bulacağınıza inanıyorum.

Hava yağmurlu belki ilginizi çeker konu ve bana katlanırsınız.

Kocaman sevgiler

İyi ki varsınız.

4 Mayıs 2014 tarihinde Süleyman Engin Akhan tarafından yayınlanmış ve 07 Ocak 2023 tarihinde de son güncelleme yapılmıştır.